FOTOGRAFICKÉ PRÁCE

Potřebujete kvalitní portrétní fotografie vás, vašich blízkých, nebo třeba vašich kolegů? Rodinné fotografie, reportážní portréty, business portréty, skupinové nebo akční fotky? Fotografie z vaší akce, svatby, oslavy, prezentace, koncertu nebo kongresu? Fotografie vašich produktů,  interiérů, staveb, automobilů, strojů…?

Chcete špičkové fotky, kvalitu, zajímavé ceny, milé a vstřícné jednání? Obraťte se na mne! Podle přání zákazníka fotografuji prakticky kdekoli v interiéru i exteriéru, u zákazníka nebo v ateliéru, mé studio je plně mobilní.

Fotografuji profesionální technikou Canon ve vysokém rozlišení, objektivy kategorie L, mám k dispozici profesionální zábleskový systém. Provádím grafické úpravy / maskování i retuše fotografií, výměnu pozadí, koláže, efekty, vkládání textů, firemních log, QR kódů apod.

Provozuji studio vyrobafotek.cz a díky tomu vám mohu nabídnout vysoce kvalitní výrobu plakátů, zarámovaných fotografií i fotoobrazů na pláně, které na zdi vypadají opravdu skvěle a dodají vašemu interiéru jedinečnou atmosféru a osobitý styl. Mohou se stát skvělým doplňkem vašeho domova, kanceláře, zasedačky, hotelu či restaurace. Budou také krásným a hodnotným dárkem pro vaše blízké či obchodní partnery.
Více informací získáte na webu www.vyrobafotek.cz


Budete-li mít o mé služby zájem, kontaktujte mne, dohodneme všechny podrobnosti a připravím pro vás cenovou nabídku na míru.


Zde je několik ukázek mé práce:

PORTRÉTY


SVATBYPRODUKTY